Blog Mall

Rządzę z tym blogiem

Felek 10.02.2021

Chodzenie po klinach - co to jest i jakie to uczucie?

Polecane: new year wishes 2022

Chodzenie na klinie to technika chodzenia, która czasami jest łączona z innymi sztuczkami. Jedną z najważniejszych cech chodzenia po żywopłocie jest jego długość. Jest to bardzo ważne, ponieważ jest to najdłuższa część trasy, jaką może pokonać kot.

Co to za chodzenie po żywopłocie?

Ciekawym zjawiskiem, które rozpocznie chodzenie po delikatnej spirali, jest ruch nóg pod łapami. To jest to, czego koty używają, aby rozpocząć swoją podróż, ale także aby dotrzeć do miejsca, w którym ścieżka skręca pod górę. Problem pojawia się, gdy kot nie jest przyzwyczajony do labiryntu i próbujesz wprowadzić do niego nowy element - jak przedostać się z takim kotem na drugą stronę ogrodzenia? Cóż, istnieje wiele sposobów rozwiązania tego problemu! Najwygodniejszym i jednocześnie najszybszym jest przejście przez żywopłot. Żywopłot to okrągły pas ziemi lub pień drzewa z niewielkim nachyleniem na szczycie. Wszystko, czego potrzebujesz, to drut lub łańcuch, aby pociągnąć za drut, a wtedy jest to naturalne zejście.

Historia chodzenia po żywopłocie

Historia chodzenia po żywopłocie sięga starożytności. Był używany przez starożytny Egipt. Oczywiście tylko w dzisiejszych czasach jest nadal praktykowany w niektórych miastach i parkach. Współcześni chodzący do żywopłotu mają wiele rzeczy na głowie. Na przykład drążek jest przytrzymywany jedną ręką, a stopy są podparte butem. Jednak najbardziej popularne i wygodne są uruchamiane ręcznie lub nogą.

Letnie zapasy cieszą się dużą popularnością. W ten sposób możesz zrobić spiralę i umieścić ją w odpowiednim miejscu, na przykład wzdłuż bocznej ścieżki pod mostem. Ze względu na budowę alei trudno o idealne warunki dla spirali, niestety ma ona wiele wad. Jest to jednak doskonałe rozwiązanie do łączenia z innymi sztuczkami. Robi wielkie wrażenie.

Tagi: przykład czego sztuczkami drut żywopłocie żywopłot jedną chodzenie na bieżni chodzenie z kijkami na co.wplywa chodzenie jazda rodeo cda chodzenie chodzenie z glowa w chmurach rozprawka chodzenie z odsłoniętym żołędziem